Dom letniskowy z dz. budowlaną nad morzem. Ok. Ustr. Morskiego i Gąsek

Dodane: 8 Styczeń 2019 12:31
tydzień temu


Zdjęcia
Dom letniskowy z dz. budowlaną nad morzem. Ok. Ustr. Morskiego i Gąsek
Opis nieruchomości:
Sprzedam stylowy domek letniskowy nad morzem w miejscowości Kładno. Domek usytuowany w otoczeniu malowniczych pól i łąk oraz innych działek letniskowych i mieszkalnych. Bliska odległość do morza. Do plaży prowadzi asfaltowa droga, zejście do morza w miejscowości Pleśna. Atutem jest szeroka plaża, która nie jest zbyt oblegana przez turystów. Położenie dobre zarówno dla osób ceniących spokój i wypoczynek oraz tych, którzy lubią aktywność – w pobliżu trasa rowerowa Kołobrzeg – Mielno. Najbliższe miejscowości turystyczne to Gąski – ok. 6 km (z działki można dostrzec latarnię morską w Gąskach) i Ustronie Morskie – ok. 7 km. Odległość od Kołobrzegu to 20 km.

Działka o powierzchni 352 m2.

Dla tego terenu jest utworzony jest Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego, zostały wydane warunki zabudowy dla domu jednorodzinnego. Rodzaj własności – pełna własność z księgą wieczystą.

Działka jest w pełni uzbrojona, na jej terenie znajduje się szambo o pojemności 6 m3, prąd i woda.

Teren ogrodzony, w całości pokryty zadbanym trawnikiem (założenie trawnika poprzedzone podniesieniem gruntu – na działce nie stoi woda). Przy bramie wjazdowej znajduje się utwardzony podjazd wyłożony płytami ażurowymi oraz ścieżka z płyt dekoracyjnych prowadząca do domku i na taras. Działka częściowo obsadzona tujami.

Na terenie działki znajduje się budynek gospodarczy o powierzchni ok. 4 m2, zadaszony taras wyposażony z meble ogrodowe (9 m2) oraz drewniany domek letniskowy o powierzchni 24 m2 wraz z werandą (4 m2).

Domek składa się z pokoju dziennego wraz z aneksem kuchennym (12 m2), łazienki z toaletą i prysznicem (4 m2) oraz antresoli sypialnej o wielkości 8 m2. Wszystkie pomieszczenia są ocieplone wełną mineralną oraz w pełni i funkcjonalnie urządzone. Łazienka została częściowo wyłożona płytkami, ciepłą wodę zapewnia ekonomiczny bojler Duraterm. Podłoga w pokoju i na antresoli została wyłożona panelami.

Możliwość pozostawienia całego wyposażenia w cenie:

W domku: szafki, półka, blat kuchenny wraz z dopasowanymi hokerami, lodówka, kanapa z funkcją spania, płaski telewizor, stolik, łóżko na antresoli.

Dodatkowo: kosiarka elektryczna,kosa spalinowa, narzędzia ogrodnicze.

Adres nieruchomości:
Koszalin, Koszalin, Zachodniopomorskie


Cena:
109 000


Skontaktuj Się
Osoba Kontaktowa:
Telefon:
697485218
  Wysłanych zapytań: 0

Najnowsze Ogłoszenia Koszalin
Kategoria: Mieszkania
Miasto: Koszalin
250 000 zł
9 Stycznia 09:42  tydzień temu

 Ogłoszenia Premium